Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

www.ankatour.com web siteye erişim veya kullanımından önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. www.ankatour.com web siteye erişmekle veya kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartları ve hükümleri kabul etmek istemezseniz,  www.ankatour.com web siteye erişmeyebilir veya kullanmaya bilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. Anka Tour bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla hemen geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve www.ankatour.com web siteye devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız yeni sözleşme koşullarının tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.


1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
www.ankatour.com web sitesinin tüm hakları Anka Tour'a aittir. Burada yayımlanan içerikler (tesisler, logolar, resimler, tur programları, teknik özellikler, program kodları, menü başlıkları, raporlar, gösterim şekilleri, grafikler vb.) ulusal ve uluslararası kanunlar ve sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı www.ankatour.com da ki ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vb. imgeleri, videoları, dosyaları, web sitesi, yazılım kodlarını, html kodu ve diğer kodlar vb. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, çevrimiçi veya başka yöntemler kullanılmak suretiyle başka yerlere göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse başka şekillerde, Anka Tour doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Anka Tour da yer alan hiçbir bilgi tamamı veya bir bölümü değiştirilerek, ilaveler/eksiltmeler yapılarak farklı şekillerde kullanılamaz. Anka Tour'dan alınabilecek her türlü yazılı veya görsel bilgi " Bu bilgi www.ankatour.com'dan alınmıştır ve Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi ilave edilmeden kullanılamaz. www.ankatour.com da ki ifadelerde üçüncü kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, ayırmaç  vb. uyarılar siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.


2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
Anka Tour hiçbir sebep göstermeden veya uyarıda bulunmaksızın iş bu sözleşme koşullarını değiştirme veya revize etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar  Anka Tour' un mevcut yayınındaki koşul, durum, bilgi ve teknik özellikleri kullandığını kabul eder.


3. Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar (Linklere) İle İlgili
www.ankatour.com web sitesinden direkt ya da dolaylı yoldan başka sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi veya reklam amaçlıdır. Kullanıcı, www.ankatour.com web sitedeki bağlantıların (linklerin) kaynakları üzerinde www.ankatour.com'un  hiçbir kontrolü olmadığını, Anka Tour da bağlantıların (linklerinin) gösterdiği diğer web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün vb. ‘den sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca Anka Tour'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.


4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.ankatour.com web sitede kullanıcıların dolduracakları talep, rezervasyon, sizi arayalım veya sizin görüşleriniz formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma yoluyla www.ankatour.com web siteye veya başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün veya hizmeti satma, reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.


5. Hak ve Sorumluluklar
www.ankatour.com web sitede ki içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, Anka Tour ve sahibi www.ankatour.com içeriklerdeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz ve her türlü değişikliği istediği zaman yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı oluşabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından Anka Tour ve sahibi www.ankatour.com sorumlu tutulamaz. Anka Tour'un tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, Anka Turizm Organizasyon Limited Şirketi'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.