Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kurumsal müşterilerimizin iç hat ve dış hat uçuşlarında , bireysel ya da grup bilet taleplerine, bünyemizdeki birçok havayolu firması ile sayısız uçuş alternafini sunabilmekteyiz.

Rezervasyon ve biletleme de yolcularımızın tüm işlemleri, MİL kartı gibi özel hesaplar, üyelikler ya da ek işlemler, rezervasyon ve biletleme işlemleri firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

THY ‘Corporate’ pin kodunuzu acentamıza tanımlamanız halinde, iç hat ve dış hat biletlerinizi Corporate code ile düzenleyerek ,Thy tarafından tanımlanmış olan indirim ve hakedişleriniz biletlerinize yansıtılmaktadır.

Yapılacak olan uçak seyahatlerinizde istenilen zamanlarda uygun uçuşların bulunması, biletlerin alınması ve check-in işlemlerinin yapılması gibi birçok işlemi ve bütün bunların yanı sıra en uygun zamanda en uygun bütçeler ile uçak bileti araştırmasının yapılması sağlanmaktadır.

Çeşitli nedenlerden dolayı iptal, değişiklik veya erteleme durumlarında ve daha birçok alanda zaman kaybetmeden uçak bileti işlemlerinizin gerçekleştirilmesini istiyorsanız kurumsal uçak bileti hizmetlerimizden yararlanmanız fayda sağlayacaktır.