Antalya / SERİK

SUENO HOTEL GOLF BELEK

SUENO HOTEL GOLF BELEK

Yeşilin ortasında etrafı bir gölle çevrili, huzur ve konforun kusursuz birlikteliği... Sueno Hotel 18 delikli şampiyona golf sahasına sahip, estetik bir golf oteli olmakla birlikte eksiksiz bir tatilde aradığınız her şeyi fazlasıyla konuklarına sunan bir donanım ve anlayışı benimsemiştir. Plaja 400 metre mesafede yer alan bu görkemli otelin, 3 adet futbol sahası ve kendine ait mavi bayraklı plajı ile gerçekten etkileyici bir duruşa sahip. Konforu odalarınızda da size sonuna kadar sunan Sueno Hotel Belek, odalarına sonbahar renkleri ile tasarlarmış ve özenle seçilmiş mobilyaları ile rahatınıza fazlasıyla önem vermektedir. Güne odalarınızdaki balkonlarda önünüze serili harika bir manzara ile başlayarak; konfor, huzur ve eğlencenin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Sueno Hotel, 8 masaj salonu ve tam teşekküllü spa hizmetiyle Belek\'te yıldızlar gibi ışık saçıyor...

KONUM ÖZELLİKLERİ

En yakın şehir merkezi Kadriye\'ye 3 km., Antalya\'ya 40 km., havaalanına 30 km. mesafede. Tesise 400 m. mesafede kendine ait plajı olup, iskele, şezlong, minder ücretsiz olarak veriliyor. Plaja ücretsiz shuttle servisi mevcut. Otel denize 400 m konumdadır.

Tesis Aktiviteleri

Ücretsiz Hizmetler
-Ana Lobi
-Sinema (21.00)
-Açık ve Kapalı Havuz
-Spa merkezi (08.00-21.00/ uygulamalar ücretlidir.)
-Masa Tenisi (10.00 -00.00)
-Fitness Salonu (08.00-21.00)
-Otopark
Ücretli Hizmetler
-Bilardo (10.00-00.00)
-Sağlık Hizmeti
-Proshop (07.00-16:30 golf ekipmanları)
-Spa Merkezi (08.00-21.00/ uygulamalar ücretlidir.)

YEMEK

Sabah,öğle, akşam açık büfe yemekler. Bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar ücretlidir. Minibar soft içecekler ile dolduruluyor.
Hizmet Saatleri
10.00-11.00 Geç Kahvaltı 
17.00-18.00 Çay Saati (Kuru Pasta ve Kek ile)

A LA CARTE RESTORANLAR

  • Balık a la carte restoran - Balık Restoranı
  • Fransız a la carte restoran - Fransız Mutfağı
  • Japon a la carte restoran - Japon Mutfağı
  • Thai a la carte restoran
  • Meksika a la carte restoran - Meksika Mutfağı
  • İtalyan a la carte restoran - İtalyan Mutfağı

havuz

Otel plajında bir adet 200 metre karelik açık yüzme havuzu ve 1 adet 15 metre karelik çocuk havuzu bulunmaktadır.

Çocuk Havuzu

Lollipop Çocuk Kulübümüz (4-12 yaş)… Belirli saatlerde çocuklar (Lollipop Çocuk Kulüp) ve yetişkinler için ayrı gösterimlerin bulunduğu sinema salonumuz…

Oda Tipleri

*Standart Oda : -30m2 ila 35m2 genişliğindedir. –Kara manzaralıdır. –Tek geniş odadır. –Banyosu küvetlidir. –Zemini halıdır. -Tesisde toplam 84 adet mevcuttur. Balkon var.
*Suit Oda : 55m2 ila 60m2 genişliğindedir. –Oda arakapılıdır. -Kara ve Golf sahası manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. . –Banyosu küvetlidir. –Zemini halıdır. -Tesisde toplam 4 adet mevcuttur.
*Senior Oda : -35m2 ila 45m2 genişliğindedir. –Oda arakapısızdır. -Golf sahası manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. –Banyosu küvetlidir. –Zemini halıdır. -Tesisde toplam 71 adet mevcuttur. - Balkon var.
*Junir Suit Oda : -50m2 ila 80m2 genişliğindedir. -Kara ve Golf sahası manzaralıdır. –Tek geniş odadır. –Banyosu küvetlidir. –Zemini halıdır. -Tesisde toplam 7 adet mevcuttur.
*Jakuzi Suit Oda : -65m2 ila 70m2 genişliğindedir. –Oda arakapısızdır. -Kara ve Golf sahası manzaralıdır. –Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. –Banyosu küvetlidir. –Zemini halıdır. -Tesisde toplam 4 adet mevcuttur.